Olsztyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 550 000 PLN
Cena za m2
3 521,83 PLN
Powierzchnia
1 008 m2
Powierzchnia działki
2 891 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Gospodarstwo agroturystyczne
Rok budowy
1930
Numer oferty
1/8647/OOS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kompleks turystyczno-wypoczynkowy położony w niesamowitym otoczeniu Jury Krakowsko-częstochwskiej, w miejscowości Olsztyn k. Częstochowy pod ruinami średniowiecznego zamku należącego do zabytków szlaku "Orlich Gniazd".

ROI wynosi ok. 10%

OBIEKT:

Obiekt składa się z:

- dwukondygnacyjnej szkoleniowo-reprezentacyjnej willi "Dworek" z 1930r. o łącznej pow. 225,30 m2,

- budynku hotelowego III kondygnacyjnego z 1994r. o łącznej pow. 359,70 m2,

- parterowego, częściowo podpiwniczonego budynku restauracji z antresolą z 2015r. o pow. 359,70 m2.

Budynki te posadowione są na pięknie zaprojektowanej i zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym o pow. 2891 m2.

Obiekty wyposażone są w instalacje elektryczne, wodociągowe, gazowe, telefoniczne, odgromowe, wodno-kanalizacyjne, odgromowe oraz w ogrzewanie gazowe.

Dodatkowo w budynku restauracji z antresolą hydranty wewnętrzne i klimatyzacja, a na jego dachu zainstalowane jest 16 paneli fotowoltaicznych o mocy 8 KW.

Obie sale restauracyjne posiadają odrębne trzony kuchenne i mogą pracować niezależnie od siebie.

W budynku hotelowym znajduje się 11 pokoi z łazienkami, w tym trzy dwupokojowe. Przy nim znajdziemy pomieszczenie rekreacyjne z sauną o pow. 30 m2, obecnie wykorzystywane jako pralnia.

OTOCZENIE:

Gmina Olsztyn położona jest na wyżynie Jury Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu graniczy z Częstochową poprzez drogę krajową oraz szlak kolejowy. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego i jego otuliny.

Obszar gminy jest terenem dogodnym do uprawiania wspinaczki skałkowej, paralotniarstwa, speleologii, turystyki pieszej, konnej, gdzie znajdują się również źródła geotermalne co daje dodatkowe możliwości do wykorzystania w zakresie turystyki i rekreacji.

INFORMACJE DODATKOWE:

Kupując opisaną nieruchomość dostajemy funkcjonujący, zadbany i położony w rozwijającej się okolicy obiekt, którego ROI wynosi ok. 10%.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona symbolem UT - tereny zabudowy usług turystyczno - wypoczynkowych, oraz MN, U, ZL - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami zieleni leśnej.

Zapraszam do kontaktu!

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Kontakt

Marcin Konieczny

Marcin Konieczny

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
575 595 313
E-mail:
m.konieczny@bestdeal.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BEST DEAL dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BEST DEAL z siedzibą przy Złotej Wilgi 8 lok.6U-32, 03-984 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@bestdeal.pl… czytaj więcej